Álláslehetőség

Grafikust keresünk

Feladatok:

Weboldal készítés és/vagy szerkesztés, Adobe programok ismerete, flash animáció, intró, banner és egyéb látványos dekorációs elemek készítése. A munka otthonról is végezhető.

Munkaidő:

Részmunka (4-6 órában).

Fizetés:

Fix, megegyezés szerint.

Nyomdászt keresünk

Feladatok:

Teljeskörű nyomdai feladatok ellátása a gyártáselőkészítéstől, egészen a kivitelezésig. Kizárólag nyomdai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Munkaidő:

Főállás (8 órás).

Fizetés:

Üzletkötőt keresünk

Feladatok:

Budapestre, illetve egész Magyarország területére kiterjedő, nyomdaipari termékeink és szolgáltatásaink értékesítése.

Munkaidő:

Fő, illetve mellékállásban (4-6 órában).

Fizetés:

Teljesítményarányos, megegyezés szerint.

Jelentkezni kizárólag e-mailben lehet az allas@dunakeszinyomda.hu címen!

Tel.: 06 20 596 0669

Cím: Dunakeszi, Fő út 104.

Nyitva: Hétfő-Péntek: 9-17 óráig

Vegye fel velünk a kapcsolatot